Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Tesco Kipa Narin Park ile Çerkezköy'de

Narin Park projesi Martı GYO tarafından Narin Tekstil`e ait arsa üzerinde gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan ve detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak olan anlaşma çerçevesinde Tesco Kipa Narin Tekstil`den 35 bin metrekare arsa satın aldı. Satın alınan arsa üzerine bölgenin en büyük hipermarketi ve alışveriş merkezi yapılacak.

Martı GYO`nun Narin Park projesinde fiyatlar 59 bin TL`den başlıyor. Yüzde 10 ile yüzde 30 peşinat alternatiflerinin bulunduğu projede 60 aya kadar banka kredisiz ve kefilsiz ödeme kolaylığı sunuluyor.


3 bin konutluk bir uydu kent olarak tasarlanan Narin Park projesi uluslararası projeleri ile dikkat çeken ünlü mimar Barbaros Sağdıç tarafından hazırlandı. Narin Park`ın ilk etabı Erguvan Mahallesi`nde satışa sunulan daire tipleri 1+1, 1.5+1 ile beraber halen satışı devam eden 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 5 tipten oluşuyor. Konutlar ankastreli teslim ediliyor. Narin Park`ta alışveriş merkezinden spor alanlarına, açık ve kapalı yüzme havuzlarından, restoranlara, sinema ve tiyatro salonlarına, sağlık merkezine kadar çağdaş yaşamın her türlü olanağı sunuluyor.

Kaynak:emlakkulisi.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile