Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy CHP'den Yerel Yönetimler Komisyonu

b_150_0_16777215_0___resim_haber_chp-de-yerel-yonetimler-komisyonu-olusturuldu.jpg

İlçemiz Çerkezköy'de  CHP İlçe Teşkilatı tarafından  oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu Başkanlığına CHP İlçe Sekreteri Sayın Nejdet Öztürk getirildi.

CHP Genel Merkezinin talimatları doğrultusunda İl ve İlçe teşkilatları bünyesinde Yerel Yönetimler Komisyonları oluştururken, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı  da Yerel Yönetimler Komisyonu oluşturuldu. CHP İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk Yerel Yönetimler Komisyon Başkanlığına getirildi. Komisyon hakkında bilgi veren Nejdet Ertürk, "Komisyon akademisyenler, meslek adamları ve partinin yönetim birimleri temsilcilerinden oluşuyor. Komisyon olarak yaklaşan yerel seçimler öncesi politikalar oluşturmak, vatandaşlara dönük projeler üretmek, yerel yönetimlerin çalışmalarını izlemek ve bu çalışmaları kamuoyu ile paylaşmak gibi çalışmalar yapılacaktır" dedi. haberler.com

 

Üretilen politika ve projelerin İlde oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu'na gönderilerek diğer ilçe teşkilatlarıyla paylaşılacağını kaydeden Ertürk, "16 üyeden oluşan komisyon ilk toplantısında çalışmalarla ilgili; Eğitim-Yerel Yönetimleri İzleme-Basın ve Halkla İlişkiler-Kadın, Çocuk ve Gençlik-Hukuk ve Sağlık gibi alt çalışma grupları oluşturarak çalışmalarına başladı. Bu grupların yapacakları çalışmalar komisyonun yapacağı toplantıda masaya yatırılıp, son şekli verildikten sonra, uygulanmak üzere ilgili birimlere gönderilecek" diye konuştu.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile