Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Kipa Çerkezköy'de Açıldı

ImageKipa Hipermarket zincirinin 44. mağazası Tekirdağ`ın Çerkezköy ilçesinde açıldı.

Yapılan açıklamada, Kipa`nın 22 bin ürünün yer aldığı Çerkezköy mağazasının 5 bin metrekare net satış alanı ile ilçenin en büyük hipermarketi olma özelliğine sahip olduğu ve mağazada toplam 120 personelin istihdam edildiği belirtildi.

Çerkezköy Kipa Hipermarketi`nin açılışı dolayısıyla bir açıklama yapan Tesco Kipa Kuzey ve Ege Bölgesinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Merih Boz, uygun fiyatları ve konforlu alışveriş keyfini Çerkezköylülerin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, şöyle devam etti:

“Kipa olarak, Trakya`ya yatırım yapmaya, istihdam yaratmaya ve ekonomisine katkıda bulunmaya açtığımız yeni mağazalarla devam ediyoruz. Türkiye genelindeki 44`üncü hipermarketimiz olan Çerkezköy mağazamız, aynı zamanda 21`inci ‘Doğa Dostu` mağazamız olma özelliğini de taşıyor. Kipa kalitesini 22 bin birbirinden kaliteli ve hesaplı ürün ile vatandaşlara Çerkezköylülere sunmanın kıvancını yaşıyoruz. Ayrıca 120 kişilik istihdamın ve devam eden sosyal sorumluluk projelerimizin Çerkezköy`e sosyal ve ekonomik dokusuna daha da bir hareketlilik kazandıracağını düşünüyoruz. Çerkezköy mağazamızın tüm Çerkezköylülere hayırlı olmasını diliyorum ve Kipa`nın keyifli, konforlu, hesaplı alışveriş dünyasına davet ediyorum.” hurriyet.com

Çerkezköy`ün en büyük Hipermarketi Kipa NArinPark ta tüm Çerkezköy lülerin hizmetinde

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile