Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy Firma Rehberi

Neva Kozmetiş A.Ş

Uydudan Çerkezköy'e Bak Sanayi Mah. 9. Cad. No: 40/B Veliköy OSB Çerkezköy
Tekirdağ Türkiye
E-posta: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
Websitesi
Telefon: +90 282 746 10 67 / 68 / 69
Faks: +90 282 746 10 70

EVA KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1991 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. Türkiye'de jöle üretimine başlayan ilk firmalardan olan Neva Kozmetik, "önce kalite" ilkesiyle üretimine başladığı NEVAFORM Briyantin ve NEVAFORM Saç Jölesi ürünleriyle Türkiye kozmetik pazarına başarılı bir giriş yapmış ve tüketicinin güvenini kazanmıştır.

Ürün yelpazesine eklenen NEVAFORM Permanant Losyonu ve NEVAFORM Saç Spreyi ürünlerinden sonra, yaklaşık 5 yıl süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından, 1994 yılında Türkiye'nin ilk yerli saç boyasını NEVACOLOR markasıyla pazara sunmuştur.

1991 yılında 750 metrekare üretim ve depolama alanıyla yola çıkan Neva Kozmetik, 2009 yılı itibariyle, Avrupanın en büyük saç boyası üretim tesisini ÇERKEZKÖY'de faaliyete geçirmiştir. 10.000 metrekare alan üzerinde kurulu üretim ve depolama tesisi, uzman teknik kadrosu tarafından en gelişmiş üretim teknikleri ile tam-otomasyon üretim, dolum ve kalite kontrol ekipmanları kullanılarak tüketicinin hizmetine sunulan yüksek kalitede ürünleri, büyük bütçeler ayırılarak gerçekleştirilen AR-GE çalışmalarıyla Türkiye kozmetik pazarında önemli bir paya ve tüketici güvenine sahiptir.

2008 yılında, NEVABLOND Renk Açıcı Pudra, NEVACARE NUTRITIVE Saç Bakım Ürünleri, EXICOLOR Profesyonel Kalıcı Krem Saç Boyası ürünleri piyasaya sunulmuş ve yüksek kaliteli bu ürünler kısa sürede tüketicinin beğenisini ve hızlı satış ivmesi kazanmıştır. Neva Kozmetik, günlük 100.000 adet saç boyası üretim ve dolum kapasitesi, Türkiye'nin en çok satan saç boyası NEVACOLOR ile pazarda lider konumdadır ve güçlenerek yoluna devam etmektedir.


Etiketler: neva kozmetik,  veliköy OSB,  ÇErkezköy kozmetik fabrikaları
Eklenme tarihi: 2013-03-09 06:05:09    Tıklamalar: 1870
Firmaya Mesaj Gönder Firmaya Mesaj Gönder"
Oy Ver:  
0
"
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds