Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy Firma Rehberi

MÜSLÜMOĞULLARI İNŞAAT VE EMLAK SAN. TİC. LTD. ŞİRKETİ

Uydudan Çerkezköy'e Bak G.O.P. Mahallesi Atatürk Cad. Güneşler Otel Yanı Müslümoğulları İş Merkezi No:14 Kat:2 Çerkezköy
Tekirdağ Türkiye
E-posta: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
Websitesi
Telefon: (0282) 726 34 20

1986 yılında İstanbul İkitelli’de bir aile şirketi olarak kurulan Müslümoğulları İnşaat Tekstil ve Gıda Turizm İşletmeleri Ltd. Şti. ,tekstil ve inşaat sektöründe yaptığı çeşitli yatırım ve sektöre kazandırdığı istihdamlarla 1986 yılından bu yana sektördeki istikrarını korumayı, öncü ve örnek bir kuruluş olmayı başarmış, müşterilerinin beklentileri günlük kazanımlarının üstünde tutmuştur.

2006 yılında ülkemizin sayılı sanayilerini içinde barındıran Çerkezköy’e açtığı şubeler ile kısa sürede inşaat ve emlak sektöründe güven ve kalite ile özdeşleşerek, Müslümoğulları ismini sektörel bir marka haline getiren Yasin Çelik ve Sümmani Çelik, aile şirketi konsepti ile bir bütün olmayı başarmış, her geçen gün sektörde marka olma becerisini, bilgi ve tecrübesi ile birleştirmiştir. İstanbul'da Küçükçekmece, Başakşehir, Sefaköy, Halkalı, İkitelli, Güneşli, Şirinevler, Bağcılar bölgelerinde ve Tekirdağ Çerkezköy bölgesinde tamamladığı birçok projeyi hak sahiplerine ve müşterilerine eksiksiz teslim etmiş bulunmakta ve halen projelerine devam etmektedir.

Çerkezköy’de klasik ezberleri bozarak modern ve ferah konseptli yapılar sunmaya devam etmektedir. Bu anlayış çerçevesinde başlıca ilkesi, yapılarda kullanılan malzeme ve işçilik kalitesinin daima en üst düzeyde tutulmasıdır.

Neden Biz?

Depreme Dayanıklı Güvenilir Yapılar Kurarız;

Teknolojiyi Yakından Takip Eder ve Yapılarımızda Uygularız;

Kaliteli Malzeme ve Kaliteli İşçilik Vazgeçilmez Prensibimizdir


27.998528387558054
41.287763803209884
Etiketler: çerkezköy müteahhit,  çerkezköy inşaat,  çerkezköy proje
Eklenme tarihi: 2013-12-21 09:42:09    Tıklamalar: 2024
Firmaya Mesaj Gönder Firmaya Mesaj Gönder"
Oy Ver:  
0
"
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds