Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı Belediye Başkan Aday Dr.Veliddin Yılmaz

Dr. Veliddin Yılmaz Kimdir?

Image

1959 yılında Samsun ili Terme ilçesi Kabalı köyünde doğan Veliddin Yılmaz, ilköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini Devlet Parasız Yatılı olarak Van Sağlık Meslek Lisesi`nde tamamlayarak, 1979 yılında Sağlık Memuru olarak göreve başlamıştır.Görev süresince 1991 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek doktor ünvanını almıştır.

1993 yılında bölgemize tayin olan ve aradan geçen 15 yıl zarfında Kızılpınar Sağlık Ocağı, Çerkezköy 2 no`lu ve 3 no`lu Sağlık Ocaklarında Sorumlu Tabip olarak çalışan Dr. Veliddin Yılmaz, son olarak Kapaklı`da bulunan Devlet Hastahanesinde 3 yılı yönetici olmak üzere 5 yıl görev yapmıştır.

Bu süreçte ``İşyeri Hekimliği``, ``Aile Hekimliği`` ve ``Diyaliz Hekimliği`` sertifikalarını almış ve ``İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi`nde`` 2 yıl Yüksek Lisans eğitimi alarak ``Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı`` olmuştur.

Bugüne kadar yöneticilikteki başarılarıyla 2 defa mülki amirlerinden Takdirname almıştır.12 yıldır Belediye Yönetimi konusunda çalışma ve araştırmalar yapmaktadır.Evli ve 5 çocuk babasıdır.

VİZYON:

MODERN KAPAKLI VE ÖRNEK BELEDİYECİLİK HİZMETİ.

Kapaklı Hasta Bir Belde Halindedir.

Artık Kapaklı`ya Vizyon ve Hizmet Lazım.

Kapaklı`nın Hastalıktan Kurtulması İçin

DOKTOR Lazım.

Hedefleri ve Projeleri Olan Başkan Lazım.

Doğum Yeriniz ve Siyasi Görüşünüz Ne Olursa Olsun, Kapaklı`nın ve Çocuklarımızın Geleceği İçin;

Kaynak: www.veliddinyilmaz.com